Ponožky Počet produktů: 36

Podkategorie

 • Oblekové ponožky

  České, kvalitní ponožky od českého dodavatele. Potřebujete ponožky ke společenskému oděvu? Společenské ponožky s obsahem střibra zabraňují vzniku nepříjemného zápachu i po několikahodinovém nošení.

 • Klasické ponožky

  České, kvalitní ponožky od českého dodavatele. Jsou určené pro nenáročné a každodenní nošení.

 • Thermo ponožky

  České, kvalitní ponožky od českého dodavatele. U termo ponožek jsou priority pohodlí a tepelný komfort za každých okolností. Bude kladen větší důraz na ochranu před chladem a ochranu před otlaky způsobenými pevně držícími lyžařskými botami.

 • Trekové ponožky

  České, kvalitní ponožky od českého dodavatele. Zátěžová funkční ponožka do trekových bot nebo pro celoroční použití. Chcete-li mít nohy i nejtěžším terénu v suchu a bez zápachu, pak jsou tyto ponožky jasná volba.

 • Sportovní ponožky

  České, kvalitní ponožky od českého dodavatele. Sportovní ponožky jsou kvalitní ponožky vhodné pro všechny sporty. Sportovní ponožky pro zlepšení výkonu. Pečujte o své nohy při sportu s kvalitními ponožkami české výroby.

 • Funkční ponožky

  České, kvalitní ponožky od českého dodavatele.
  Ponožky, které jsou vhodné pro všechny klimatické podmínky. Tyto ponožky jsou konstruovány tak, aby dobře ventilovaly a odváděly vlhkost od povrchu těla a abyste se v nich cítili opravdu dobře. V nabídce najdete funkční ponožky pro různé druhy sportů i na běžné nošení.

Zobrazeno 1 – 36 z 36 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 36 položek